Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.

Dobrodružné příběhy z kanadských hor a pralesů - Zdenek Los

Nové

Dobrodružství; příroda; lov | Jaké to je stát tváří v tvář grizzlymu, smečce hladových vlků či lovící pumě? To vše a mnohé další zjistíte z příběhů muže, jemuž je divočina domovem.

Tuto knihu si můžete zakoupit též jako e-knihu ZDE.

Více informací

200 ks

348 Kč

 • Dobrodružství; příroda; lov | Jaké to je stát tváří v tvář grizzlymu, smečce hladových vlků či lovící pumě? To vše a mnohé další zjistíte z příběhů muže, jemuž je divočina domovem.

  Kniha skutečného zálesáka, který žije se svou rodinou již desítky let na samém kraji hor a pralesů Britské Kolumbie v jihozápadní Kanadě, v místech, kde není nouze o setkání s nejnebezpečnějšími zvířaty na světě, ale ani s fascinujícími krásami člověkem nedotčené přírody.

  Pokud chcete v takovém kraji žít a přežít, musíte nezřídka doopravdy bránit svá stáda lam a alpak před dravci se zbraní v ruce, a když se rozhodnete vyrazit do hor na lov jelenů wapiti, losího dvanácteráka či ke vzdáleným jezerům a řekám na lov obrovských lososů, musíte počítat s tím, že budete většinou doopravdy odkázáni jen sami na sebe — a na své lovecké parťáky.

  A jak už to v takových případech chodí, je to právě tato chlapská sounáležitost, z níž se rodí přátelství na celý život, a drsná divočina je pak tím, co naučí člověka, jenž v ní žije, i skutečné pokoře, respektu a férovosti — a to nejen ke druhým lidem, ale i ke zvěři a vůbec přírodě, jejíž jsme součástí ve věčném koloběhu života a smrti.

  Tuto e-knihu si můžete zakoupit též jako e-knihu ZDE.

 • Počet stran192
  VazbaPevná vazba, stužka, kapitálek
  Ilustrace16 stran barevných fotografií
  Šířka v mm145
  Výška v mm205
  Hloubka v mm16
  Váha v gramech325
  NakladatelstvíArtPorte
  Vydání1.
  Rok vydání2019
  EdicePetrklíč
  Svazek1.
  ISBN978-80-907360-1-6

14Další produkt ve stejné kategorii