Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.

Motol - Miloš Cajthaml

Nové

Příběh z pera vítěze 23. ročníku prestižní ceny Knižního klubu (2018). Drsný, až šokující příběh mladého kluka, co nastoupí jako sanitář do největší nemocnice v ČR a je konfrontován s nejtemnějšími stránkami lidské mysli.

Více informací

9 ks

244 Kč

-30%

349 Kč

 • Navštivte mě na fb!Příběh z pera vítěze 23. ročníku prestižní ceny Knižního klubu (2018).
   
  Drsný, až šokující příběh mladého kluka, co nastoupí jako sanitář do největší nemocnice v ČR a je konfrontován s nejtemnějšími stránkami lidské mysli. Martin je obyčejný pětadvacetiletý mladík, který nechá vysoké školy a jen tak si užívá života, co to jde. Až dokud ho rodiče nevyhodí z domu, a najednou je odkázán jenom sám na sebe.
   
  Jít dělat sanitáře do Motola se mu zdá jako sice těžká, ale jinak rychle přístupná práce. Netuší ovšem, že mezi svými novými kolegy narazí i na lidi, kteří nejen balancují na hraně psychopatie, ale často ji i překračují – a i když se Martinovi daří navázat krásný romantický vztah, temné hlubiny mysli těch, kterým byl ochoten pomoci, hrozí stáhnout ho do chmurného víru svých manipulativních a deviantních světů.
   
  Neobyčejně silná psychologická novela známého spisovatele, scénáristy a dramaturga se ještě před prvním vydáním stala předmětem žalob, soudních pří, a dokonce fyzického napadení autora.
   
  Pozoruhodné surrealistické ilustrace vytvořil Rudolf Bandor.

 • Počet stran244
  Vazbaměkká vazba, paperback
  IlustraceRudolf Bandor
  Šířka v mm130
  Výška v mm200
  Hloubka v mm12
  Váha v gramech253

14Další produkt ve stejné kategorii