Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.

Dobrodružné příběhy z kanadských hor a pralesů - Zdenek Los

Nové

E-kniha | dobrodružství; příroda; lov | Jaké to je stát tváří v tvář grizzlymu, smečce hladových vlků či lovící pumě? To vše a mnohé další zjistíte z příběhů muže, jemuž je divočina domovem.

Tuto e-knihu si můžete zakoupit též jako tištěnou knihu ZDE.

Více informací

99 ks

190 Kč

 • E-kniha | dobrodružství; příroda; lov | Jaké to je stát tváří v tvář grizzlymu, smečce hladových vlků či lovící pumě? To vše a mnohé další zjistíte z příběhů muže, jemuž je divočina domovem.

  Kniha skutečného zálesáka, který žije se svou rodinou již desítky let na samém kraji hor a pralesů Britské Kolumbie v jihozápadní Kanadě, v místech, kde není nouze o setkání s nejnebezpečnějšími zvířaty na světě, ale ani s fascinujícími krásami člověkem nedotčené přírody.

  Pokud chcete v takovém kraji žít a přežít, musíte nezřídka doopravdy bránit svá stáda lam a alpak před dravci se zbraní v ruce, a když se rozhodnete vyrazit do hor na lov jelenů wapiti, losího dvanácteráka či ke vzdáleným jezerům a řekám na lov obrovských lososů, musíte počítat s tím, že budete většinou doopravdy odkázáni jen sami na sebe — a na své lovecké parťáky.

  A jak už to v takových případech chodí, je to právě tato chlapská sounáležitost, z níž se rodí přátelství na celý život, a drsná divočina je pak tím, co naučí člověka, jenž v ní žije, i skutečné pokoře, respektu a férovosti — a to nejen ke druhým lidem, ale i ke zvěři a vůbec přírodě, jejíž jsme součástí ve věčném koloběhu života a smrti.

  1. interaktivní PDF
  2. E-PUB
  3. AZW (pro čtečky Amazon - Kindle aj.)

  Tuto e-knihu si můžete zakoupit též jako tištěnou knihu ZDE.

 • FormátZip se soubory: interaktivní PDF, E-PUB, AZW (pro čtečky Amazon - Kindle i další)
  Počet stran240
  Ilustrace16 stran barevných fotografií
  NakladatelstvíArtPorte
  Vydání2.
  Rok vydání2019
  EdicePetrklíč (e)
  Svazek1.
  ISBN978-80-907360-5-4

15Další produkt ve stejné kategorii