Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Nové Milenci v roce 2042 - Ladislav Chrudina Zobrazit větší

Služba, kurz či e-produkt

Milenci v roce 2042 - Ladislav Chrudina

Nové

E-kniha | Lovestory, polit-fiction, socio-fiction | Romeo a Julie z nedaleké budoucnosti, kdy islám prosakuje Evropou skrz naskrz a je každodenní záležitostí.

Více informací

99 ks

220 Kč

 • E-kniha | Lovestory, polit-fiction, socio-fiction | Romeo a Julie z nedaleké budoucnosti, kdy islám prosakuje Evropou skrz naskrz a je každodenní záležitostí.

  On je křesťan, ona muslimka. On je bezprostřední zamilovaný mladík, ona je přísně vychovávaná a tradicionalisticky založená dívka, oddaná své víře, plně respektující svoji rodinu a Slovo Proroka.

  Co si počít se zakázanou láskou, kterou navíc velmi komplikuje fakt, že Romanův otec má co nevidět uzavřít obchodní partnerství s Yamininým otcem?

  Vzorná a poslušná Yamina se vzbouří a rozhodne se opětovat city k Romanovi. Přichází střet dvou kultur, dvou mužů a otců milenců v roce 2042.

  Kniha Milenci v roce 2042 je vizionářský román plný odvážných postojů i hlubších úvah, zasazený do Německa, který líčí nejen možné, ale dokonce velmi pravděpodobné situace, události a problémy Evropy zítřka.

  Pozoruhodný příběh, který nepostrádá kriminální zápletku a přináší nejen překvapivá rozuzlení, ale i trochu naděje.

 • FormátZip se soubory: interaktivní PDF, E-PUB, AZW (pro čtečky Amazon - Kindle)
  Počet stran316
  NakladatelstvíFormal Group
  Vydání2.
  Rok vydání2019
  EdicePremium
  Svazek4.
  ISBN978-80-88287-18-6

15Další produkt ve stejné kategorii