Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Psychokrator | Stanislav Hudský Zobrazit větší

Služba, kurz či e-produkt

Psychokrator - Stanislav Hudský

Nové

E-kniha | Psychologicko-politický thriller o muži, který dokáže myšlenkami ovládat davy a rozhodne se opanovat svět, napsaný ve stylu fantaskního realismu.

Více informací

99 ks

150 Kč

 • Navštivte mě na fbE-kniha | Strhující příběh o muži, který dokáže svými myšlenkami ovládat davy a rozhodne se opanovat svět, je psychologicko-politickým thrillerem, psaným ve stylu fantaskního realismu.

  Kromě napínavého děje a překvapivých zvratů najdeme v knize i mnoho vtipných míst, kde autor dokonale uplatnil svůj známý smysl pro suchý až černý humor, stejně tak jako schopnost psát živé a dynamické dialogy.

  A jak už je u Hudského zvykem, nechybí ani často velmi originální lehce filozofické úvahy nad světem současné politiky a pevná víra ve schopnost „malých“ lidí čelit velkému zlu.

  Hlavní postava knihy, mladík Viktor, který je nedobrovolně vtažen do souboje na život a na smrt s takřka všemocným Psychokratorem, je pak přesně tím typem „obyčejného hrdiny“, kterého si zamilujete.

  Psychokrator, který původně vycházel na pokračování v časopise Lemurie, se stal v hlasování čtenářů jedním z nejvíce oblíbených textů v roce 2012.

  „Pro mě je to čistokrevná scifárna v těch nejlepších tradicích Čapka, Bradburyho nebo Lema.“

  Scarlett Rauschgoldová,
  spisovatelka,
  emeritní předsedkyně Rady československého fandomu

  „Psychokrator je něco neskutečného. Je to jízda plná zvratů, fantaskní antiutopie ve své nejčistší podobě.“

  Lucie Sigmundová,
  recenze na stránkách Klubu knihomolů
  (celá recenze ZDE)

15Další produkt ve stejné kategorii