Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Silentium | Stanislav Hudský Zobrazit větší

Silentium - Stanislav Hudský

Nové

E-kniha | Thriller | Hrůza sevře malou ves v bývalých Sudetech po sérii záhadných úmrtí, vrcholících vraždou. Jde jen o peníze, či je za tím něco zcela nepředstavitelného?

Více informací

99 ks

190 Kč

 • E-kniha | Thriller | Hrůza sevře malou ves v bývalých Sudetech po sérii záhadných úmrtí, vrcholících vraždou. Jde jen o peníze, či je za tím něco zcela nepředstavitelného?

  Když se na kopci nad malou zapadlou vsí v bývalých Sudetech objeví bohaté naleziště paládia, těší se všichni vesničané na „lepší příští“. Až do chvíle, kdy po prvním záhadném úmrtí následuje druhé, třetí…

  Možná jde jen o peníze, možná i o pochmurnou poválečnou historii obce, překrytou vrstvou zarputilého mlčení. Ale možná je za vší tou hrůzou něco mnohem většího, dávnějšího, nepředstavitelnějšího a… fantastičtějšího.

  Po úspěšné novele Psychokrator, v níž autor prokázal, že umí nejen budovat originální příběhy, ale i skvěle dávkovat vtip a napětí, přichází s románovou novelou Silentium, „noetickým thrillerem“, v němž podobně jako v minulé knize rozehrává s obyčejnými „malými“ lidmi velký a silný příběh o věcech, o nichž se nemluví, o dobru a zlu v nás i kolem nás, o nepoznatelnosti pravdy, hrdinství nehrdinů a lidské soudržnosti.

  Kniha, v níž nechybí místa, kdy vám přeběhne strachy mráz po zádech, ale nad níž se občas i zasmějete, přitom nepostrádá ani hlubší filozofické poselství a bohatý obrazný jazyk.

  Strhující text, který vás v mnohém překvapí.

 • FormátZip se soubory: interaktivní PDF, E-PUB, AZW (pro čtečky Amazon - Kindle)
  Počet stran157
  NakladatelstvíFormal Group
  Vydání3.
  Rok vydání2019
  EdicePremium
  Svazek1.
  ISBN978-80-88287-15-5

15Další produkt ve stejné kategorii