Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Jak napsat dobrou knihu | Stanislav Hudský Zobrazit větší

Jak napsat dobrou knihu - Stanislav Hudský

Nové

Knížka pro všechny, kdo chtějí dobře psát. Základní rady autorům, kteří teprve začínají, upozornění na nejčastější chyby a zákonitosti psaní beletrie.

Více informací

73 ks

150 Kč

 • Navštivte mě na fbKnížka pro všechny, kdo chtějí dobře psát.

  Tento text byl zveřejněn na webu koncem listopadu 2010. Během půlroku se stal s více jak 60.000 jednotlivých čtenářů nejčtenějším a nejcitovanějším textem tohoto typu na českém internetu.

  Jeho původním cílem bylo vlastně jen poskytnout základní rady autorům, kteří se psaním teprve začínají, upozornit je s předstihem na nejčastější chyby a zákonitosti praktického psaní beletrie a usnadnit tak tedy redaktorům nakladatelství práci s novými rukopisy.

  Možná právě tato snaha o stručnost a přehlednost (ale jistě také známý smysl autora pro — někdy až trochu černý a suchý — humor a ironii) způsobily, že text si s potěšením přečetla i řada profesionálních spisovatelů a že je dnes doporučován jako základní rukověť všem, kdo se chtějí se svojí loďkou pustit mezi útesy profesionální literární tvorby.

  V souvislosti se současným rozšířením e-knih jsme se rozhodli zpřístupnit text čtenářům i v této formě, aby si ho mohli pohodlně číst i na místech, kde nejsou on-line, či si v něm vyhledávat informace jednodušším a rychlejším způsobem.

  Text je možno si též vytisknout.

15Další produkt ve stejné kategorii