Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.

Category

Category

Noční Tep Zobrazit větší

Noční Tep

Nové

Milovníci klasických detektivních „Třikrát s…“ mohou zajásat, dostává se jim do ruky opravdu skvělé dílo. Novely v této knize ovšem nespojuje postava detektiva, řešícího záhadu, ale jejich autora, bravurního vypravěče vynikajících napínavých příběhů zasazených do žhavé současnosti.

Více informací

10 ks

175 Kč

 • Milovníci klasických detektivních „Třikrát s…“ mohou zajásat, dostává se jim do ruky opravdu skvělé dílo. Novely v této knize ovšem nespojuje postava detektiva, řešícího záhadu, ale jejich autora, bravurního vypravěče vynikajících napínavých příběhů zasazených do žhavé současnosti.

  Nechybí nic, co si jen lze ve správné detektivce představit – skvěle vykreslené prostředí, po všech stránkách zajímavé hlavní i epizodní postavy a pochopitelně také množství překvapivých dějových zvratů.

  Vycházející tenisová hvězda, která se na turnaji v Moskvě snaží vypátrat, kdo mohl mít zájem na vraždě jí velmi blízké osoby, soukromý detektiv, kterému z ničeho nic takřka na hlavu dopadne mrtvola místní celebrity, nebo obyvatelé horské samoty, do jejichž poklidného adventu náhle vpadne smrtelné nebezpečí v podobě před spravedlností prchajících loupežných vrahů…

  To vše je zárukou skutečně poutavých příběhů, jejichž autor mj. vyhrál i soutěž časopisu Lemurie O nejlepší detektivku 2012.

  Tonda Mazáč:

  Karlovarský spisovatel a bloger, odkojený drsnou detektivní školou a hrdiny, kteří mohou být obdivovaní, stejně jako nenávidění. První články začínal publikovat v časopisech Tramp a Sedmihlásek, psal do Sokolovského deníku a Mladé Fronty, v roce 2011 vyhrál v olomoucké soutěži Prvotiny a jeho povídka Kód vyšla ve sbírce Hledá se autor bestselleru pod záštitou Zdeňka Svěráka a jeho nadace Konto paraple. V roce 2012 zvítězil v soutěži o detektivní povídku roku pořádanou nakladatelstvím Beletris a od té doby s ním spolupracoval na pozici redaktora e-zinu Lemurie. Je patronem a zakladatelem literární soutěže Česká lupa, díky které stále objevuje mladé nadějné autory detektivních příběhů. V posledních dvou letech mu vyšly sbírky dtektivních novel Noční tep a Křest ohněm a v letošním roce je plánováno vydání románu Letargie.

 • Počet stran222
  VazbaBrožovaná
  NakladatelstvíBeletris
  Rok vydání2014
  Rozměry13 X 20cm

30Další produkt ve stejné kategorii