Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.

Category

Category

Rybářské zálety | Jiří Pavel Zobrazit větší

Rybářské zálety - Jiří Pavel

Nové

Sbírka nejlepších starších i zbrusu nových „rybářských“ povídek z pera syna spisovatele Oty Pavla, psaných s humorem, citem i lehkou nostalgií…

Více informací

3 ks

170 Kč

 • Navštivte mě na fbTato kniha je autorovou sedmou sbírkou povídek, črt, portrétů a dalších literárních útvarů a tvarů, z nichž část povídková převažuje.

  A šťastné číslo sedm pro tuto knihu platí dvakrát – neboť obsahuje i sedm zbrusu nových povídek s rybářskou tematikou, okolo které autor bruslí v nejrůznějších kulinářsko-čtenářských kreacích, o níž se opírá, ale současně s ní i experimentuje.

  Autor se netají se svými slabinami, mezi něž dříve patřilo především zdatné holdování alkoholu a dnes zejména vážné onemocnění, ale většina jeho povídek je laděna spíše humorně a sebeironicky a autor si pohrává s nejrůznějšími nápady, ať již jde o tematiku erotickou, zápasy s rybími příšerami, či titulní „rybářské zálety“.

  Autor vydává tuto knihu též jako dárek všem přátelům a známým, kteří mu zůstali věrní v těžkých časech, k Novému židovskému roku 5776 i křesťanským Vánocům 2015.

  Kniha obsahuje množství rodinných fotografi.

  Autorem předmluvy je spisovatel Jiří Pešaut, doslov napsal Stanislav Hudský.

30Další produkt ve stejné kategorii