Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.

Category

Category

Pozpátku kolem zeměkoule | Kateřina Krejčová, Petr Ptáčník Zobrazit větší

Pozpátku kolem zeměkoule - Kateřina Krejčová, Petr Ptáčník

Nové

Pozpátku kolem zeměkoule

484 dní na cestě kolem světa. Poutavé cestopisné vyprávění. Mapy, Tipy, nádherné fotografie.

Skvělý vánoční dárek.

Více informací

1 Položka

540 Kč

 • 484 dní na cestě kolem světa. Poutavé cestopisné vyprávění. Mapy, Tipy, nádherné fotografie.

  Co vás může potkat na cestě kolem světa, když se přesouváte pěšky nebo stopem, bydlíte u místních nebo ve stanu, část cesty s sebou máte dvě děti, chcete se potápět, vylézt na šestitisícovku, vidět, co jste ještě nikdy neviděli, a poznat svět na dřeň?

  Někdy to může trochu bolet, často to není ani trochu pohodlné, ale rozhodně to stojí za to! O cestě kolem světa z Ohňové země až na Aljašku, na tropické ostrovy Tichého oceánu, kolem dokola Novým Zélandem, prostředkem přes Austrálii, křížem krážem Jihovýchodní Asií a přes Čínu, Mongolsko a Rusko zase zpátky domů. 

  Nakouknete s námi do fidžijské domácnosti, mongolské jurty, za novozélandský vodopád, na vrchol šestitisícovky, mezi medvědy grizzly, do chrámů mnoha světových náboženství, do dětské duše, do džungle, do velkoměsta, do divočiny i do našeho vztahu.

    60 kapitol, 45 užitečných mapek, 41 autentických úryvků z deníku a prověřené tipy kde jíst, kde spát, co mít s sebou, jakou aplikaci kde používat, co zaručeně vidět nebo od čeho se radši držet dál. Skvělá inspirace pro cestovatele a báječná zábava pro ty, kteří si o velkých cestách rádi čtou.

 • Počet stran304
  VazbaVázaná
  NakladatelstvíEbenový slon
  Rok vydání2016
  Rozměry21,5 X 30cm

30Další produkt ve stejné kategorii