Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.

Category

Category

Ajša, malá paní domácí | Ivana Malířová Zobrazit větší

Ajša, malá paní domácí - Ivana Malířová

Nové

Milá, příjemná a hlavně vtipná knížka o skutečných příhodách a alotriích krátkosrsté britské modré kočičky, potěší laskavostí, moudrostí i humorem.

Více informací

1000 ks

60 Kč

  • Milá, příjemná a hlavně vtipná knížka o skutečných příhodách a alotriích krátkosrsté britské modré kočičky, potěší laskavostí, moudrostí i humorem.

    Ajša je arabské jméno, v tomto případě ale není hlavní hrdinkou knížky osoba ženského rodu, ale britská krátkosrstá kočička modré barvy.

    Kočička, která je malým diblíkem, co neustále vymýšlí nějakou čertovinu a stále udivuje svými nápady, živostí a nezměrnou zásobou energie nejen svou paničku, ale i všechny její přátele.

    Žádný den u ní není stejný, pořád přichází s novými a novými nápady, a asi bude skutečně něčím výjimečná, neboť právě na četná přání svých přátel sepsala autorka tuto sbírku veselých příhod z (ne)běžného kočičího a lidského soužití.

    A jak autorka doufá, třeba tato knížka trochu pobaví či rozesmějí některé smutné lidi, tak jako příhody s Ajšou rozveselily v těžkých časech ji i její přátele.

30Další produkt ve stejné kategorii