Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.

Category

Category

LABYRINTEM ŽENSKÉ DUŠE aneb DALEKÁ JE CESTA K SEBEÚCTĚ | Libi Magali Zobrazit větší

LABYRINTEM ŽENSKÉ DUŠE aneb DALEKÁ JE CESTA K SEBEÚCTĚ - Libi Magali

Nové

Knížka esejů, úvah, rad i veršů na téma ženského údělu a soužití muže a ženy.

Více informací

2 ks

168 Kč

 • Autorka o své knize:

  Můj vlastní život je těmi kořeny, z nichž vznikala má kniha. Protože MOJE prožitky a zkušenosti jsou vlastně i VAŠIMI. Protože životní příběhy lidí se liší pouze vnějšími kulisami. Ale jejich vnitřní obsah je téměř totožný. Řešíme každý v podstatě stejné problémy, prožíváme stejné bolesti, hledáme stejné radosti. Jen jejich vnímání máme rozdílné. Co jednoho posílí, to může druhého zlomit. Je to otázka vnitřní volby každého z nás. Jedni hledají důvody, PROČ se jim v životě nedaří a kdo za to může. Druzí hledají cesty, JAK sami mohou svůj život měnit (a změnit) k lepšímu.

  -

  Prozaické texty i uvedené citáty mi přicházely do pera ve spolupráci s naladěním se na sebe a mé vlastní zkušenosti. Zároveň ale s vnitřním napojením se na pomoc Vesmíru, Boha, Universum (na názvu Zdroje opravdu nezáleží). Ukazují možnou cestu pro každého, kdo hledá a CHCE najít odpovědi na své otázky. Pro toho, kdo touží vymanit se z labyrintu vnějšího světa, uznávající pouze rozumové hodnoty. Pro toho, kdo chce najít svůj vnitřní „ráj srdce“.

  Básně jsou vyjádřením pocitů mého srdce. O odvaze být sama sebou i za cenu možných ztrát. O Naději, která je hnacím motorem i palivem na cestě k víře v dobro.

 • Počet stran85
  VazbaPevná
  NakladatelstvíKnihy na klíč
  Rok vydání2016
  Rozměry17 cm

30Další produkt ve stejné kategorii