Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.

Category

Category

KDO JE LIBI MAGALI?

Má autorská tvorba začala vznikat až v poněkud „pokročilejším“ věku 55 let, kdy vyvrcholily pro mne tehdy ty nejtěžší životní krize a situace. Do té doby mě nic takového nenapadlo. Když se člověk dostane na úplné dno, má jen dvě možnosti. Všechno zabalit, vzdát se a naříkat na „osud“. Nebo se od toho dna odrazit vzhůru, i kdy...

KDO JE LIBI MAGALI?

Má autorská tvorba začala vznikat až v poněkud „pokročilejším“ věku 55 let, kdy vyvrcholily pro mne tehdy ty nejtěžší životní krize a situace. Do té doby mě nic takového nenapadlo. Když se člověk dostane na úplné dno, má jen dvě možnosti. Všechno zabalit, vzdát se a naříkat na „osud“. Nebo se od toho dna odrazit vzhůru, i když nevíme, co nás na té cestě potká. Já jsem se rozhodla pro tu druhou alternativu. Posbírala jsem všechny zbytky své odvahy a začala svůj život konečně měnit k lepšímu. Hledala jsem východiska a řešení pro úspěšnou cestu ven z problémů, které mne celý život pronásledovaly a trápily. Pryč od svých strachů a celoživotních obav. Ven z neschopnosti být konečně sama sebou. Postavit se sama za sebe. Bez obav z toho, co si o mně druzí budou myslet. Beze strachu, jaké to bude mít následky.

Jsem vlastně obyčejně neobyčejnou ženou. Bytostí, jakou se může cítit nejen každá žena, ale i muž. Nezáleží na pohlaví, ale na vnitřním vztahu k sobě. Jsem žena, která se postupně učila žít podle svého srdce, vnímat svá přání a skutečné potřeby. Bez diktátu a představ druhých.

Žena, která nedostala žádnou zkušenost zadarmo. O to více si vážím každého poznání. A nejvíce těch, která byla pro mne nejbolestivější. Zrada a zloba těch, kteří se tvářili být mi nejbližšími. Ale jen do té chvíle, dokud jsem ochotně hrála jejich hry.

Teprve pochopení, co bylo pramenem mé bolesti, mi pomohlo vymanit se z vlastní sebelítosti. Když jsem pochopila, že NEMUSÍM VYHOVOVAT představám druhých. Nebyla to jednoduchá cesta, ale postupně mne přivedla k prožitku sebeúcty a vnitřní svobodě.

A právě o těchto prožitcích, zkušenostech, přáních a cestách jsou mé básnické i prozaické texty, písně i obrazy.

Zobrazit

Libi Magali Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek